Transformice Hack na Truskawki i Serki 2018

Transformice Hack na Truskawki i Serki do pobrania z naszej strony!

Witaj! Jezeli szukasz czegoś takiego jak kody do Transformice na Truskawki to jesteś na dobrej stronie, ponieważ prezentujemy coś podobnego. A dokładniej jest to hack do Transformice, który działa w podobny sposób – zdobędziesz dzięki niemu serki i truskawki. Jest to aplikacja na systemy Windows. Działa na większości komputerach, nawet tych słabszych, ponieważ nie jest ona szczególnie wymagająca. Hacki do Transofrmice to zestaw narzędzi, który przyda się każdemu fanowi gry. Miliony serków i truskawek są teraz w zasięgu twojej ręki. Wystarczy, że pobierzesz Transformice Hack, a wymagane rzeczy szybko znajdą się na twoim koncie!

transformice hack

Czym jest Transformice Hack? Na czym polega gra?

Transformice to gra pochodząca z Francji, polegająca na złapaniu sera i przeniesienia go do norki. Gra została stworzona przez francuskie studio Atelier 801 w 2010 roku, a obecnie cieszy się ogromną popularnością wśród graczy w różnym wieku. W grze występują takie waluty jak serek i truskawki. Serek możesz zdobyć przez zebranie go podczas rozgrywki, natomiast Truskawki trzeba kupić za pieniądze. Z programem Transformice Hack zdobędziesz obie te waluty w ciągu kilku prostych krokach, i staniesz się najlepszym graczem! Hack do Transformice to idealna aplikacja dla fanów gry. Jeżeli jesteś zainteresowany aplikacją, to zostań z nami i przeczytaj nasz wpis do końca, a na pewno się nie zawiedziesz!

transformice hack na truskawki za darmo

Transformice Hack instrukcja obsługi programu

transformice hack

Uruchom program, i wpisz nazwę użytkownika. Następnie zaznacz opcje IP Proxy, Anti Logout, oraz Anti DDos. Później kliknij przycisk Log In. Po zalogowaniu się ustaw ilość swoich truskawek, oraz serów. Po wszystkim kliknij przycisk Generate. Pamiętaj o tym, aby podczas korzystania z programu mieć uruchomioną grę. Możesz także skorzystać z innych opcji, które znajdują się po prawej stronie. Dostępne są: latanie, teleportacja, nieśmiertelność, nieskończoność serków i tani sklep. Aplikacja działa na systemach Windows. Dziękujemy za przeczytanie wpisu.

Tranformice Hack na serki – Strefa pobierania

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *