Roblox hack na Robuxy po polsku 2017 | Pobierz Roblox hack na Robux

Czym jest Roblox Hack?

Koniec z brakiem Robux w grze Roblox 🙂 Program Roblox Hack na Robuxy sprawi, że już nigdy nie znajdziesz się w sytuacji, gdzie brakuje Ci robux. Narzędzie Roblox Hack jest banalnie proste w obsłudze. Wpisujesz swój nick, ilość Robux i klikasz przycisk Generuj, a twoje Robux są na twoim koncie 🙂

roblox hack robux

Łatwa w obsłudze aplikacja

Roblox Hack jest programem stosunkowo łatwym w obsłudze, jednak dowiedzieliśmy się, że niektóre osoby mają problem jego obsługą, dlatego postanowiliśmy pomóc, opisując funkcjonalności tego programu. Poniżej znajdziesz szczegółowy poradnik, który wyczerpuje wszelkie zagadnienia z kategorii jak zdobyć Roblox w Robux.

 

Roblox – opis gry

Jest to gra typu Free-To-Play wydana w 2006 roku przez studio Roblox Corporation. Rozgrywka jest kształtowana przez graczy, którzy mają możliwość układaia bloków w różnych miejscach w grze. W grze występują płatności w postaci nieobowiązkowego abonamentu. Wcześniej występowała też waluta Tickets, jednak została ona wycofana w 2016 roku. Program Roblox Hack powstał po to, abyś cieszył się pełną rozgrywką, i nie musiał niepotrzebnie wydawać pieniędzy.

 

Roblox Hack na Robuxy – jak używać programu

Po pobraniu programu uruchom go poprzez podwójne klinięcie. Niestety program nie jest w polskiej wersji językowej. ponieważ nie jesteśmy jego autorami. Jednak publikujemy tutaj instrukcję w języku polskim, i wszystko dokładnie opisujemy, dlatego nie powinineneś mieć problemów podczas korzystania z aplikacji. Jeżeli jednak wystąpią problemy z używaniem narzędzia, to napisz w komentarzu, a pomożemy.

Tak wygląda menu główne programu Roblox Generator.

hack do roblox

Wpisywanie nazwy użytkownika

Po uruchomieniu narzędzia wpisz swój nick z gry w polu Please Input Username/ID Below. Następnie kliknij przycisk Save username. Dzięki temu twoja nazwa użytkownika zostanie zapisana w aplikacji, przez co nie musisz jej wpisywać podczas następnego uruchamiania programu.

 

Dodawanie Robux

Po prawej stronie, widnieje napis Features a pod nim okienko do wpisywania liczby. W tym miejscu wpisz ilość swoich Robux. Zalecamy wprowadzić ilość nie większą niż 10 000 000 ze względu na obciążenie.

 

Bezpieczeństwo

Aplikacja oferuje następujące rozwiązania mające na celu zwiększenie bezpieczeństwa:

 • Use Proxy – łączysz się z serwerem za pomocą proxy, dzięki czemu masz inny adres IP, i administracja nie będzie potrafiła wykryć tego, że używasz programu
 • Auto Clear Cookies – jest to automatyczne czyszczenie ciasteczek, czyli informacji zapisywanych w przeglądarce
 • Anti Ban System – system chroniący przed blokadą konta. Jest to zbiór narzędzi, które pozwolą Ci uniknąć zablokowania konta.

Zbanowanie konta odbywa się bardzo rzadko. Nie słyszeliśmy, żeby kiedykolwiek ktoś miał zablokowane konto za używanie hacków.

 

Zapisywanie zmian

Po wprowadzeniu wszystkich danych kliknij przycisk Hack i poczekaj na załadowanie się paska. Po wszystkim poczekaj 10 minut i zaloguj się do gry, a twoje robuxy będą na twoim koncie.

 

Roblox Hack do pobrania

 

pobierz chomikuj

8 thoughts on “Roblox hack na Robuxy po polsku 2017 | Pobierz Roblox hack na Robux

 • 19 grudnia 2017 at 12:07
  Permalink

  Właśnie pobrałem, wszystko dziala tylko troszke wolno

  Reply
 • 27 grudnia 2017 at 02:52
  Permalink

  Wszystko działa, nie ma wirusów! 🙂

  Reply
 • 27 grudnia 2017 at 22:00
  Permalink

  Wszystko ok, działająca i bezpieczna apka

  Reply
 • 28 grudnia 2017 at 08:04
  Permalink

  Naprawcie zacinanie sie i wszystko będzie super

  Reply
 • 29 grudnia 2017 at 20:44
  Permalink

  niby się zacina i długo się czeka, ale robuxy są na koncie, dzięki

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *