NosTale Hack na NosDolary i Złoto

NosTale Hack na NosDolary i Złoto – Jak zdobyć NosDolary w NosTale?

Cześć, czy myślałeś nad tym, że byłoby warto zwiększyć ilość swoich NosDolarów i Złota w NosTale? Jeżeli tak, to z pomoca przychodzą hacki do Nostale! Są to wyspecjalizowane narzędzia, które umożliwią Ci ekspresowe zdobycie tych rzeczy! Wystarczy tylko wpisać wymaganą ilość ND i złota, a hack do NosTale resztę zrobi za Ciebie. Jest to bardzo prosta aplikacja, i nawet laik poradzi sobie z jej obsługą. Jeżeli nie, to tutaj zamieszczamy instrukcję obsługi programu. Jezeli interesuje Cię jak działa NosTale Hack to zostań na naszej stronie i przeczytaj wpis do końca. Nie są to kody do NosTale na NosDolary, tylko odrębna aplikacja. Nie wymaga ona instalacji, działa szybko i sprawnie, a jej skuteczność jej potwierdzona przez wielu użytkowników na forach o hackach do gier.

nostale hack za darmo

Informacje i opis gry. Czy są kody do NosTale?

NosTale to gra MMORPG wydana i spolszczona przez niemiecką firmę Gameforge. W grze wcielasz się w poszukiwacza przygód, którego zadaniem jest przemierzanie bajowego świata i wykonywania zadań zlecanych przez różne baśniowe postacie. Od 18 poziomu profejsi można wybrać klasę postaci – dostępne są Mag, Wojownik oraz Łucznik. Każda klasa ma unikalne umiejętności i karty specjalistów. Kody do Nostale nie istnieją, natomiast istnieje aplikacja Nostale Hack, która pozwoli Ci na wiele różnych ciekawych rzeczy. Jest to świetny sposób na NosDolary.

sposób na nosdolary za darmo

Hack do Nostale  – czyli jak zdobyć NosDolary?

Aby zdobyć ND w NosTale pobierz program NosTale Hack, a następnie uruchom grę. Tak prezentuje się menu aplikacji:

darmowe nosdolary nostale

Później kliknij niebieski przycisk Detect, dzięki temu proces gry NosTale zostanie wykryty, i będzie można wprowadzać zmiany. Kolejnym krokiem będzie kliknięcie zielonego przycisku Connect, dzięki czemu połączysz się z serwerami Nostale. Następnie w rubryce Gold wpisz ilość potrzebnego Zlota, a w okienku NosDolars wpisz ilość potrzebnych NosDolarów. Na końcu kliknij przycisk Hack. Wszystkie zmiany zostaną zapisane na twoim koncie. Polecamy używać opcji Proxy, oraz Antiban, jednak nie są one obowiązkowe.

 

Pobierz Hack do NosTale po polsku

pobierz chomikuj

 

7 thoughts on “NosTale Hack na NosDolary i Złoto

 • 11 stycznia 2018 at 04:13
  Permalink

  wszystko okej, bezpieczna i działająca apka 😉

  Reply
 • 16 stycznia 2018 at 15:01
  Permalink

  Nie ma wirusów, przeskanowałem antywirusem i jest ok.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *