Ikariam Hack na Ambrozję i Złoto

Ikariam Hack na Ambrozję 2018 – Najlepszy sposób na Ambrozję Ikariam

Cześć, dziś prezentujemy nasze najnowsze oprogramowanie – polski hack do Ikariam. Dzięki temu narzędziu szybko zapomnisz co to znaczy nie mieć złota, i ambrozji, ponieważ Ikariam Hack pozwoli Ci na doładowanie tychże zasobów. Poza zdobyciem wyżej wymienionych rezerw będziesz w stanie szybko zdobyć surowce potrzebne na rozbudowanie swojego imperium. Nie są to kody do Ikariam, tylko osobna aplikacja stworzona specjalnie do gry. Hacki do Ikariam działają na systemach Windows. Program potrzebuje połączenia z internetem. Jezeli jesteś zainteresowany aplikacją, to zapraszamy do przeczytania wpisu!

ikariam ambrozja za darmo

Hacki, opis gry i kody  do Ikariam – wszystkie niezbędne informacje

darmowa ambrozja ikariam

Ikariam jest jedną z najpopularniejszych gier stworzonych przez niemieckie studio Gameforge. Jest to gra stregiczna, podobna do Plemion czy Travian, jednak w przeciwieństwie do tych dwóch, Ikariam jest grą o wiele bardziej rozwiniętą. Jest ona obsadzona w realiach starożytnej Grecji, i polega na zarządzaniu, i rozwijaniu swojej osady. W grze występuje waluta premium taka jak ambrozja, jednak nie każdy gracz może pozwolić sobie na jej zakup. Dlatego właśnie powstała aplikacja Ikariam Hack na ambrozję i złoto. Pozwala ona na szybkie doładowanie ambrozji, bez potrzeby wydawania realnych pieniędzy. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do przeczytania tego wpisu. Znajduje się tutaj kompendium wiedzy na temat używania tego narzędzia.

Ikariam Hack – jak zdobyć Ambrozję?

ikariam hack na ambrozje

Aby zdobyć Ambrozję w Ikariam, pierwszym krokiem będzie pobranie programu. Następnie uruchom go, oraz zaloguj się do gry. Później wpisz ilość swoich potrzebnych surowców. Aplikacja jest w języku angielskim, jednak każdy poradzi sobie z obsługą programu, gdyż menu jest bardzo proste i intuicyjne. W polu Gold należy wpisać ilość swojego złota. Na końcu kliknij przycisk Done, zamknij program i odśwież stronę z grą. Twoja ambrozja, złoto i surowce powinny zostać dodane. Teraz możesz cieszyć się dużą rozgrywką w Ikariam!

Pobierz Ikariam Hack na Ambrozję

 

pobierz chomikuj

7 thoughts on “Ikariam Hack na Ambrozję i Złoto

 • 28 grudnia 2017 at 15:37
  Permalink

  Najlepsza tego typu aplikacja

  Reply
 • 30 grudnia 2017 at 11:15
  Permalink

  Nie ma wirusów, przeskanowałem antywirusem i jest ok.

  Reply
 • 1 stycznia 2018 at 01:15
  Permalink

  gdyby tak nie lagowało to byłoby dużo lepiej 🙂 ale wszystko działa

  Reply
 • 1 stycznia 2018 at 14:57
  Permalink

  wszystko okej, bezpieczna i działająca apka 😉

  Reply
 • 1 stycznia 2018 at 22:44
  Permalink

  wszystko ok tylko trochę się zacina

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *