Jak zdobyć diamenty w Momio? Hack do Momio na szafiry 2017

Hack do Momio na szafiry

Jesteś graczem Momio i brakuje Ci szafirów i diamentów? Z pomocą przychodzą kody do Momio na szafiry! To już koniec braku diamentów i szafirów, ponieważ teraz możesz je zdobyć w niezwykle łatwy sposób. Gra stanie się o wiele ciekawsza niż wcześniej, a do tego o wiele łatwiejsza, dzięki czemu będziesz czerpać z niej więcej radości. Wpisz ilość swoich wymaganych szafirów, kliknij jeden przycisk, poczekaj chwilkę i zaloguj się do gry, a twoje szafiry będą na koncie. Prostota tej aplikacji sprawia, że każdy poradzi sobie z jej obsługą.

hacki do momio

Momio – opis gry

Momio jest bezpiecznym portalem typu social-media stworzonym z myślą o najmłodszych internautach. Polega on na zarządzaniu swoją wirtualną postacią zwaną Momio. Mamy możliwość kupowania jej ubrań, zamieszczania statusów, oraz kontaktu z przyjaciółmi. Środowisko strony internetowej jest przyjazne dla dzieci. Wysyłanie nieodpowiednich materiałów (używanie wulgaryzmów, zamieszczanie brzydkich zdjęć, filmów itp.) jest zabronione. Takie zachowania kończą się blokadą konta, ponieważ ekipa moderacyjna trzyma pieczę nad atmosferą portalu, i chce aby była ona jak najbardziej przyjazna dzieciom.

 

Jak zdobyć szafiry w Momio?

Posiadając hacki do Momio na szafiry zdobędziesz je w bardzo szybki i łatwy sposób. Publikujemy tutaj szczegółowy poradnik pokazujący, że aplikacja hack do Momio jest przyjazna dla użytkowników. Autorzy zadbali o przyjemny i intuicyjny design aplikacji, oraz dzięki zastosowaniu najnowszych standardów tworzenia oprogramowania, zabezpieczyli aplikację, dzięki czemu jej używanie jest na wysokim poziomie bezpieczeństwa.

hack do momio

Aby zdobyć szafiry w Momio pobierz aplikację Momio Hack. Następnie uruchom ją. Twoim oczom ukaże się schludne menu. Wpisz swój nick, a następnie kliknij Zaloguj. Nie trzeba podawać hasła, dlatego aplikacja jest jedną z bezpieczniejszych tego typu. Jezeli zalogowałeś się poprawnie, to wpisz ilość potrzebnych diamentów i szafirów, a następnie kliknij przycisk Start Hack. Zalecamy używać funkcji Antyban oraz Proxy, zwiększy to bezpieczeństwo.

Dziękujemy za przeczytanie wpisu.

 

Pobierz Momio Hack

pobierz chomikuj

9 thoughts on “Jak zdobyć diamenty w Momio? Hack do Momio na szafiry 2017

 • 16 grudnia 2017 at 04:03
  Permalink

  wszystko ok tylko trochę się zacina

  Reply
 • 16 grudnia 2017 at 20:59
  Permalink

  ooo tego szukałem, thx 😀

  Reply
 • 29 grudnia 2017 at 10:22
  Permalink

  Nie ma wirusów, przeskanowałem antywirusem i jest ok.

  Reply
 • 6 stycznia 2018 at 03:53
  Permalink

  wszystko okej, bezpieczna i działająca apka 😉

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *