Hack do Khan Wars na Monety i Złoto

Hack do Khan Wars na Monety i Złoto 2018

Hacki do KhanWars pozwolą Ci na poszerzenie swoich możliwości w grze. Dzięki nim staniesz się dużo bogatszy, ponieważ aplikacja KhanWars Hack pozwala na niezwykle szybki wygenerowanie takich rzeczy jak Kredyty, Diamenty, Surowce. Nie są to typowe kody do KhanWars, tylko zewnętrzna aplikacja. Działa ona na większości systemów Windows. Aby z niej korzystać wystarczy ją pobrać i uruchomić, nie wymaga ona instalacji. Hack do KhanWars sprawi, że będziesz zdolny do tego aby podbić pierwsze miejsce w rankingu, i zniszczyć każdego, kto Ci w tym przeszkodzi! Przeczytaj instrukcję obsługi programu, a następnie przejdź do pobierania, i ciesz się nowymi możliwościami!

Opis gry, hacki do Khan Wars

Khan Wars jest wieloosobową strategiczną grą online, w której przeniesiesz się w świat starożytnych plemion z terenów dawnego kontynentu Europejskiego. Gra jest typową strategią, polega ona na budowaniu własnego państwa. W grze do wyboru naprawdę wiele plemion, i każde z nich posiada unikalne cechy i umiejętności. Świadczy to o zaawansowanym poziomie gry. Początkujący gracze mogą mieć problem, gdyż przytłoczy ich ogrom różnych funkcji i możliwości. Niektóre osoby mają problem z surowcami, ale to właśnie dlatego powstała aplikacja Khan Wars Hack na Monety i Złoto. Pozwoli Ci ona nie tylko zyskać dodatkowe złoto i monety, ale także zdobyć surowce potrzebne do rozwoju swojej osady!

khan wars hack za darmo

Hack do Khan Wars instruckja obsługi programu

Po uruchomieniu programu pojawi się główne menu. Wygląda ono tak:

khanwars hack po polsku

Jak widać jest ono łatwe w używaniu, wystarczy tylko drobna znajomość języka angielskiego, aby poradzić sobie z aplikacją. Dla osób, które jednak mają z tym problemy przygotowaliśmy instrukcję.

W rubryce Choose version wybierz wersję swojej gry, a następnie wpisz swoją nazwę użytkownika w rubryce Nickname. Po prawej stronie wybierasz rzeczy, które mają zostać dodane do twojego konta. Poniżej małe wytłumaczenie:

Gold – złoto

Iron – żelazo

Wood – drewno

Food – jedzenie

Credits – pieniądze

Pamiętaj, że w tym przypadku nie wpisujesz ilości. Zostaną one dodane automatycznie, a wartości znajdują się po prawej strony w nawiasach. Dziękujemy za przeczytanie wpisu!

Khan Wars Hack po polsku – Pobieranie

8 thoughts on “Hack do Khan Wars na Monety i Złoto

 • 2 stycznia 2018 at 06:12
  Permalink

  Dzięki, działa

  Reply
 • 4 stycznia 2018 at 19:06
  Permalink

  tego szukałem dziena!

  Reply
 • 6 stycznia 2018 at 11:30
  Permalink

  Nie ma wirusów, przeskanowałem antywirusem i jest ok.

  Reply
 • 7 stycznia 2018 at 23:12
  Permalink

  wszystko okej, bezpieczna i działająca apka 😉

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *