Hack do Fifa 17 na Coinsy i Fifa Points

Fifa 17 Coins Generator po polsku

Cześć, chcielibyśmy zaprezentować Ci działający sposób na coinsy w grze Fifa 17! Z programem Fifa 17 Hack zdobędziesz tyle Coins i Fifa Points, ile chcesz. Wystarczy, że wprowadzisz do programu Fifa 17 Hack Coins ilość wymaganych walut, i klikniesz jeden przycisk! Aplikacja jest niezwykle prosta w obsłudze, wystarczy tylko kilka kliknięć, a rozgrywka nabierze nowych barw. Hack do Fifa 17 jest w języku polskim, jednak wielu użytkowników ma problem z jego używaniem, dlatego napisaliśmy instrukcję. Dzięki niej kody do Fifa 17 będą przystępne dla każdego użytkownika!

darmowe hacki do fifa 17

 

Opis gry i działające kody do Fifa 17

Fifa 17 to kolejna część znanej, piłkarskiej serii gier komputerowych. Jak każdy wie, jest ona o tematyce piłki nożnej. Została stworzona przez amerykańską firmę EA Sports. Gra dostępna jest na platformach Xbox, Playstation, oraz PC. Niestety nie ma do niej ułatwień w formie kodów, ale powstał do niej zestaw narzędzi typu hacki do Fifa 17 po polsku który znacznie ułatwia rozgrywkę. Jest to Fifa 17 Coins Generator, który pozwoli Ci zdobyć Coins, oraz Fifa Points. Poniżej prezentujemy instrukcję obsługi programu Fifa 17 Hack.

 

Hack do Fifa 17 po polsku, z instrukcją

Pierwszym krokiem jaki musisz wykonać, aby korzystać z tego programu, jest pobranie go na swój dysk. Po pobraniu dwukrotnie kliknij na ikonę aplikacji. Tak prezentuje się panel użytkownika w programie Fifa 17 Hack PL:

hack do fifa 17

Jak widać narzędzie zostało spolszczone, co pozwoli na szybkie, i proste używanie. Na początek podłącz swoje urządzenie do komputera za pomocą portu USB, wybierz sytem operacyjny  i kliknij przycisk Wyszukaj Urządzenie. Później zaznacz kwadracik przy napisie Dodaj Coins, oraz przy napisie Dodaj Fifa Points i wpisz tam wymaganą ilość swoich walut. Zaznacz również opcję Proxy oraz Antyban.

hack do fifa 17

Po wszystkim kliknij przycisk Generuj a program Fifa 17 Coins Generator zrobi resztę za ciebie! Na koniec zamknij program, zaczekaj 10 – 15 minut i wejdź do gry, a twoje coins i fifa points będą na twoim koncie!

 

Pobierz Hack do Fifa 17

pobierz chomikuj

9 thoughts on “Hack do Fifa 17 na Coinsy i Fifa Points

 • 19 grudnia 2017 at 01:57
  Permalink

  działa, dzięki wielkie! 😀

  Reply
 • 20 grudnia 2017 at 00:49
  Permalink

  Troszkę bałem się, że będzie mi zabierać kase z konta, albo będzie tam jakiś wirus, ale warto było zaryzykować!

  Reply
 • 23 grudnia 2017 at 04:32
  Permalink

  Wszystko śmiga elegancko ;]

  Reply
 • 23 grudnia 2017 at 06:26
  Permalink

  Szybko pobierać zanim usuną xD

  Reply
 • 25 grudnia 2017 at 08:01
  Permalink

  tego szukałem, dzięx

  Reply
 • 25 grudnia 2017 at 13:42
  Permalink

  działa! dziena

  Reply
 • 25 grudnia 2017 at 18:04
  Permalink

  zero wirusów, przeskanowałem antywirem i jest okej. aplikacja działa jak należy

  Reply
 • 26 grudnia 2017 at 11:30
  Permalink

  Dzięki, ten program zmienił moją grę! 😀

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *