Hack do Elsword na Monety El i ED

Hack do Elsword na Monety El i ED 2018

Hacki do Elsword pozwolą Ci na zdobycie nielimitowanej ilośći ED, dzięki czemu w krótkim czaise możesz stać się jednym z najbogatszych graczy Elsword. Oprócz opcji dodawania ED aplikacja Elsword Hack 2017 oferuje możliwość bycia nieśmiertelnym, zabijania wszystkich za jednym ciosem, przechodzenia przez ściany i wiele więcej! Nie są to typowe kody do Elsword, tylko zewnętrzna aplikacja, która jest bardzo prosta w użyciu. W tym wpisie postaramy się jak najdokładniej opisać mechanizm działania tego narzędzia. Jeżeli jesteś ciekaw jak działa hack do Elsword to przeczytaj nasz wpis do końca i pobierz program Elsword Hack!

 hack do elsword na darmowe monety el

Opis gry i kody do Elsword

Elsword to darmowa gra MMORPG wydana przez popularne studio GameForge. W grze wcielamy się w jedną z trzech dostępnych postaci. Celem gry jest wykonywanie zadań fabularnych, osiąganie coraz to wyższych poziomów, i rozwijanie swojego bohatera. W grze dostępny jest system drużyn. Gracz ma możliwość założenia własnej, bądź dołączenia do istniejącej. W grze występuje wirtualna waluta Monety El. Aby zdobyć ją trzeba wydać prawdziwe pieniądze.  Dlatego powstał hack do Elwsord. Jest to najlepszy sposób na Monety El. Nie są to kody do Elsword, tylko odrębna aplikacja. Jeżeli chcesz poprawić jakość swojej gry, to szybko przeczytaj instrukcję obsługi programu Elsword Hack.

sposob darmowe monety el elsword

Hack do Elwsord na Monety El – opis programu

Pobierz program Elsword Hack i uruchom go. Interfejs aplikacji wygląda tak. Poniżej znajdziesz tłumaczenie funkcji programu.

elsword hack na monety el za darmo

Coins to ilośc monet. K-Ching to Monety El. ED to wiadomo, natomiast AP to punkty areny.

Speed Hack to hack na szybkość, Level UP to szybsze zdobywanie poziomu, Infinite Stamina to nieskończona energia, Inifinite Mana and Health to nieskończone zdrowie i mana. Wpisz ilość potrzebnych walut, i wybierz funkcje które są Ci potrzebne. Później wpisz swój nick w grze, zaznacz opcję Proxy i kliknij przycisk Connect. Następnie zamknij program i zaloguj się do gry, a twoje Monety El będą już na twoim koncie.

 

Pobierz Hack do Elsword!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *